Yatçılık sektöründe kapsamlı hizmet

GARANTİ HOLDİNG

Yatçılık Sektörü

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam

Garanti holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren marka, turizm alanında uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet vermekte olup bölgesinde sektöre öncülük eden kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Yatçılık sektöründe kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ve bünyesinde yer alan güçlü servis ağı ile paralel hizmet vererek genişleyen firma odağında kaliteyi barındırıyor. Kuruluşundan itibaren yat kiralama, servis, charter, bakım ve gemi acenteliği faaliyetlerini başarı ile sürdüren marka temsil ettiği dünyaca ünlü yelkenli yatların satışı, satış sonrası garanti, servis ve de bakım hizmetlerini üstlenmektedir. Temsil ettiği yat markalarının yanı sıra diğer tüm dünya markalarına ait yelkenli tekne  ve motorların bakım, servis ve refit işlemleri de  alanında tecrübeli ve uzman ekibi tarafından başarı ile yürütülmektedir.

Şirketimiz üstün hizmet anlayışı ile kadrolarını sürekli güçlendirerek çalışmalarına devam etmekte ve özveri ile Türk Deniz Sektörüne katkı sağlayamaya devam etmektedir.

Bütünleyici vizyonu ile hizmet veren markamız teknik servis ve periyodik bakım ağı ile birlikte, mürettebatsız teknelerden guletlere,  lüks motor yatlardan, yelkenli yatlara kadar mavi yolculuk ve özel tur organizasyonlar gibi seçenekler sunmaktadır.